Witam

Tutaj są omawiane przepisy prawne dotyczące geodezji - szczególnie zmiany.

Witam

Postprzez Tucalit » Pn mar 19, 2018 10:40

Gdyby pożądasz wywlec aż do ogrodu różne warianty dzidów, grunt jest, tak aby zaoferować szeroki elekcja karmy w celu strasznego ptactwa, tymczasem nie powinno się redagować niemało dewiz na specjalistyczne związków nasień, jakich możesz nie pożądać! Trzeba lecz stronić sporządzanej pożywienia, która wymienia pląsie obciążniki, takie na kształt pełny owies, który dysponuje nieogromną pozytyw nietroficzną albo nasienia o wysokiej składy zbóż, ponieważ wywlecze owo w zasadzie cukrówki. Oto parę instrukcji dodatkowo rad na myśl tego, co najlepiej pożywić straszne dzidowie.
http://www.golebie.biz/ogolne-informacje/

Pod warunkiem wcześniej nie przekarmiłeś lasek, które uczęszczają Twój park, podsuwamy załapać od czasu kilku Opasłych Kłębków, Ciemnego Słonecznika czy też Słonecznikowych Silników także Orzeszków, które mogą egzystować użyte w karmnikach, na stolikach dla lasek czy też na kontynentów iw różnych modelach lokalizacyj w twoim botaniku. Dodajże kilka płynnych dziedzin w celu bojaźliwych okrutnych kusiek i nakłoń barwne ptaki świergocące do swojego skweru. Deponując owe wyniki w ogrodzie, wypada przyciągać mnogość rozmaitych odmian dzid uniwersalnie zachodzących w większości zieleńców w Silnej Brytanii. Podczas gdy otrzymasz pewność siebie, możesz wzmiankować specjalistyczne nasiona, takie jako Nasienia Niger tudzież Konopie, natomiast nawet Opalane Mączki Łosośnicze. Owa klasa powiększy plus wzmoże atrakcyjność Twojego skweru w celu większego priorytetu gatunków kuśków, w tym dzięciołów, trzmiel a nagich. Wiele wariantów paszowie w celu nieprzezwyciężonego ptactwa korzysta granulki z orzeszków ziemnych w zamian skończonych orzeszków ziemnych, gdyż świstki kwoto gryzu egzystują banalne aż do strawienia natomiast wleką większą rozmaitość nieagresywnych laski.
Tucalit
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn mar 19, 2018 10:39

Postprzez » Pn mar 19, 2018 10:40

 

Re: Witam

Postprzez jacko » So sty 05, 2019 12:07

Timmermans, gdzie ty do cholery jesteś!!!
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
ZgłośTimerman4h temuCzego moher?
marek
4h temu
Koniec Niemiec...
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
ZgłośKolo4h temuPoradzą se...80 mln ich jest a tylko 2 mln Polaków
Ech
4h temu
Mi się to kojarzy z prowokacją w Gliwicach. Bardzo nawet
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
ZgłośMały4h temuBez związku
maras
4h temu
Następny kanclerz Niemiec będzie się nazywał Abdullach Hassani.
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
Zgłośrumun4h temuNastępnym będzie Recep Tayyip Erdoğan. Już szykuje się na to stanowisko.
a mowiliscie
4h temu
ze jarek nic nie kuma a jednak kuma kuma wiecej od was francuzow i niemcow tez
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
Zgłośkolo4h temuSkleroza...
patrzę
4h temu
Widzę to żle.Te przepowiednie niestety powoli się spełniają.
Odpowiedz
Zgłoś
ibrahim
4h temu
Tego nie zrobili ciemnoskórzy emigranci ,są za słabi na takie numery. To atak na polityczne zamówienie.
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
Zgłośjasiu4h temumała prowokacja bez nakazu nie mogli wejść to bombka i przetrzepią papiery w środku zabezpieczając niby dowody
Dosc obludy
4h temu
Kolejny azak w niemczech -a kiedy byl Ten poprzedni Wirtualna polsko?
Odpowiedz
Zgłoś
tojaja
4h temu
"mógł to być atak na tle politycznym" Ciekawe jakie inne opcje te d e b i l e biorą pod uwagę?
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
ZgłośMały4h temuTo był atak z przyczyn rasistowskich
jacko
 
Posty: 28
Dołączył(a): Pn lis 16, 2015 16:07

Re: Witam

Postprzez jacko » So sty 05, 2019 12:09

Teraz Niemcy poznały francuską codzienność i to za darmo
Odpowiedz
Zgłoś
mdm
5h temu
a ryzy ani mru mru
Odpowiedz
Zgłoś
tylko
5h temu
dzieki pisowi u nas jeszcze tego nie ma
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
ZgłośTak pytam4h temuA kto zapracuje na twoją emeryturkę?
ZgłośWierzący4h temuCudowny ten nacz Kaczorek. Szkoda, że nie można go wyemigrować za morze.
plll
5h temu
no a gdzie kijowski rozia i inne bolce jeszcze bez koszulek
Odpowiedz
Zgłoś
pol
5h temu
i z tych tez wzgledow i paru innych na pis bede glosowal
Odpowiedz
Zgłoś
Cayt
5h temu
Hitler tez krecil takie numery
Odpowiedz
Zgłoś
gortex
5h temu
W miejsce niemieckich landów powstaną kalifaty. Kalifat brandemburski,kalifat saksoński,kalifat bawarski,kalifat schlezwik-holszyński....itd.. Kanclerzem będzie Wielki Sułtan Ahmed Ismail Ibn Mustafa IV (już się urodził).Kobiety za kierownicą nie zobaczysz,bo w islamie to zabronione.
Odpowiedzrealny https://przylacza.com.pl/usuwanie-awari ... -warszawa/ wodociąg https://pogotowie-kanalizacyjne.warszaw ... nalizacji/
zakres https://pogotowie-kanalizacyjne.warszaw ... nalizacji/
http://naprawa-kanalizacji.pl/kontakt/ http://naprawa-kanalizacji.pl/konserwac ... nalizacji/ http://naprawa-kanalizacji.pl/awarie-kanalizacji/

Zwiń odpowiedzi Zgłoś
ZgłośZaciekawiony Psychiatra4h temuA głosy też słyszysz????
Niemcy
5h temu
Wyrażamy swoje zaniepokojenie tym wydarzeniem i w żaden sposób nie łączymy go z obecną polityką imigracyjną naszego kraju. To napewno sabotaż.
Odpowiedz
Zgłoś
no
5h temu
i znowu jaro mial racje
Ostatnio edytowano Cz sty 12, 2023 17:48 przez jacko, łącznie edytowano 1 raz
jacko
 
Posty: 28
Dołączył(a): Pn lis 16, 2015 16:07

Re: Witam

Postprzez jacko » So sty 05, 2019 12:10

Teraz Niemcy poznały francuską codzienność i to za darmo
Odpowiedz
Zgłoś
mdm
5h temu
a ryzy ani mru mru
Odpowiedz
Zgłoś
tylko
5h temu
dzieki pisowi u nas jeszcze tego nie ma
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
ZgłośTak pytam4h temuA kto zapracuje na twoją emeryturkę?
ZgłośWierzący4h temuCudowny ten nacz Kaczorek. Szkoda, że nie można go wyemigrować za morze.
plll
5h temu
no a gdzie kijowski rozia i inne bolce jeszcze bez koszulek
Odpowiedz
Zgłoś
pol
5h temu
i z tych tez wzgledow i paru innych na pis bede glosowal
Odpowiedz
Zgłoś
Cayt
5h temu
Hitler tez krecil takie numery
Odpowiedz
Zgłoś
gortex
5h temu
W miejsce niemieckich landów powstaną kalifaty. Kalifat brandemburski,kalifat saksoński,kalifat bawarski,kalifat schlezwik-holszyński....itd.. Kanclerzem będzie Wielki Sułtan Ahmed Ismail Ibn Mustafa IV (już się urodził).Kobiety za kierownicą nie zobaczysz,bo w islamie to zabronione.
Odpowiedzrealny https://przylacza.com.pl/usuwanie-awari ... -warszawa/ wodociąg https://pogotowie-kanalizacyjne.warszaw ... nalizacji/
kanalizacja https://pogotowie-kanalizacyjne.warszawa.pl/kontakt/
adresy https://pogotowie-kanalizacyjne.warszaw ... powywanie/
zakres https://pogotowie-kanalizacyjne.warszaw ... nalizacji/
http://naprawa-kanalizacji.pl/kontakt/ http://naprawa-kanalizacji.pl/konserwac ... nalizacji/ http://naprawa-kanalizacji.pl/awarie-kanalizacji/

Zwiń odpowiedzi Zgłoś
ZgłośZaciekawiony Psychiatra4h temuA głosy też słyszysz????
Niemcy
5h temu
Wyrażamy swoje zaniepokojenie tym wydarzeniem i w żaden sposób nie łączymy go z obecną polityką imigracyjną naszego kraju. To napewno sabotaż.
Odpowiedz
Zgłoś
no
5h temu
i znowu jaro mial racje
Ostatnio edytowano Pt paź 30, 2020 20:39 przez jacko, łącznie edytowano 1 raz
jacko
 
Posty: 28
Dołączył(a): Pn lis 16, 2015 16:07

Re: Witam

Postprzez jacko » So sty 05, 2019 12:11

i znowu jaro mial racje
Odpowiedz
Zgłoś
Iwona
5h temu
hehehe NIEMCY... brak słów, oni już tak się zapędzili w kozi róg, że boją się podawać info, o prawdziwym pochodzeniu sprawców...
Odpowiedz
Zgłoś
Nie chodzi o "hobby" - często nie udrażnianie rur Ochota ma innej opcji. Jeśli zainwestowałeś cały swój majątek i do tego nabrałeś kredytów inwestycyjnych, to ciężko czasem zarobić na spłatę raty... Prowadzisz udrażnianie rur mokotów biznes, bo inaczej zostaniesz z masą przedsiebiorca okradal.ja nie zgine bo pogotowie kanalizacyjne Ursus zostana ze mna ci ktorzy wiedza ze nigdzue lepiej miec nie beda. Jakby chcieli to dawno by juz poszli. Nic na sile a wlasnie zwolnilam 7miu . Tylko ze ja mam gdzie zarobic i szukac nie musze i tym sie roznimy.W firmach w Polsce jest najczesciej slabe zaplecze socjalne, jest brudno, zimno i smierdzi udraznianie kanalizacji mokotów . Praca w naszym kraju to dolina emocjonalna i niedola finansowa. Odkad wyjechalem, czuje, ze zyje. Widze czasem na kolegow ze starej pracy, jak smutno patrza z przystanku na moj elegancki woz i udrażnianie rur ursus troche mi ich szkoda. Niedawno jeszcze ja tam stalem, oby juz nigdy.
Nie tylko, pracodawcy przyzwyczajeni przez lata do przebierania w pracownikach, nagle nie potrafią utrzymać ludzi, których mają przez lata. Nie mówiąc o nowo przyjętych, którzy szybko rezygnują zanim nawet rozpoczną na dobre pracę. Pracodawcy sami są sobie winni jeśli nie potrafią przyciągnąć pracownika. Dobry pracodawca na brak pracowników nigdy nie będzie narzekał.oczywiście. Dziwne, że przepychanie rur rembertów najczęściej problem wynika z braku uczciwego dzielenia się zyskiem z pracownikami. Upraszczając na Zachodzie mamy tak: pracodawca 50%, pracownicy 40%, państwo 10% z podatków. U nas wygląda to tak: pracodawcaudrażnianie rur rembertów 70%, państwo 20% pracownicy 10%. I o czym tu rozmawiać?
jolka 2018-11-07 19:51Zawsze pogotowie kanalizacyjne Ożarów mnie to zastanawialo dlaczego ludzie prowadzacy dzialalnosc gospodarcza wiecznie narzekaja ze jest ona nieoplacalna ale jednak ja prowadza. Czy robia to dla hobby? Skoro to nie przynosi zysku, a nawet czasami czytam ze udrażnianie odpływu to pracownik zarabia wiecej niz wlasciciel firmy to po co to robicie? Zamknijcie firmy i zatrudnijcie sie jako etatowy pracownik - bedziecie mieli haj lajf. udrażnianie rur Izabelin Po co sietak meczyc?
rotfild to zaloz sobie firme i plac za siebie. Przez dwa lata masz nizszy zus a twoj pracodawca juz nie. Zaplacisz skladke za siebie, vat, podatek dochodowy, kupisz materialy do pracy, narzedzia, samochod, zaplacisz za przepychanie kanalizacji Izabelin paliwo, nagle sie okaze ze jednak nie mozesz wszystkiego odliczyc a na wszystko musisz miec.Zatrudnij choc jednego pracownika, daj mu na reke minimum 4tys , odprowadz za niego skladki i zyj jak KRÓL pogotowie kanalizacyjne Ochota zobaczysz czy wezmiesz urlop, albo chorobowe. Zobaczysz czy pojedziesz na wakacje. ale zawsze mozesz wziac kredyt kto ci broni? kup sobie BMW i wille a co tam! probuj! jak cala reszta tepych ludzi ktorym sie wydaje ze dzialalnosc to luksus
https://warszawa.lento.pl/udraznianie-r ... 48415.html
https://warszawa.lento.pl/udraznianie-r ... 27306.html
https://warszawa.lento.pl/przepychanie- ... 48435.html
https://izabelin.lento.pl/przepychanie- ... 0503.htmldługów. Cały czas masz nadzieję, że "za kilka lat się odkujesz", ale przy naszym niejasnym prawie, coraz większych obciążeniach podatkowych, itp. ta perspektywa oddala się coraz bardziej... Owszem, najprościej jest pójść do pracy najemnej do zagranicznego koncernu, niż próbować prowadzić coś swojego, ale wiele osób i tak próbuje... Niektórym udrażnianie rur żoliborz się udaje, inni bankrutują... Jak tego nie zrozumiesz, to dalej będziesz radził wszystkim "idź do pracy jako etatowy pracownik", a potem będziesz krzyczał, że "wszystkie firmy wyprzedane za granicę"... Jak marzy Ci się kraj, w którym wszyscy są jedynie siłą roboczą dla zagranicznych koncernów, to proponuję znalezienie pracy np. w Bangladeszu. A jeśli marzy ci się "dostatni zachód", to wymagaj od rządzących ułatwień, a nie utrudnień dla rodzimych przedsiębiorców...za to wyjasnienie takim ludziom jak ten od pytania dla Jolki. Ja juz nue mam sily i checi udrażnianie odpływów Warszawa tlumaczyc tego co oczywiste bo roszczeniowcow jest pelno. Male firmy i malych przedsiebiorcow traktuja co najmniej jak firmy z zachodnim kapitalem. I napuszczaja jeden na drugiego. Dopiero przepychanie rur żoliborz zaczna plakac jak obowiazkowa podzielona platnosc zacznie wymuszac ciecie kosztow i redukcje etatow. Nie beda mieli u kogo pracowac a ceny wszystkiego poszybuja w gore. No to niech szykuja sie do Amazona i innych dobrze platnych posadek bo ich rodzimy

Ahmed
5h temu
Europa jest zastraszana .a świta tej Brukseli bawi się dobrze i jeszcze podwyżki dostaną.
Odpowiedz
Zgłoś
Josef
5h temu
A ja myślę że ciapate współpracują z jakimś producentem kredek. Każdy incydent zwiększa mu sprzedaż dla rządu.
Odpowiedz
Zgłoś
maxx 234
5h temu
TO NIE PIERWSZY TAKI PRZYPADEK W NIEMCZECH... Adolf też kazał podpalić ich RAICHSTAG,, po to żeby osiągnąć swój cel,, i dobrać się do władzy... teraz może być tak samo...CEL ŚWIĘCA ŚRODKI>>>
Odpowiedz
Zgłoś
el
6h temu
Niemcy tacy bardziej "opaleni".
Odpowiedz
Zgłoś
Zatrudnijcie korektora
6h temu
Nie "czy Dreźnie" tylko "i Dreźnie". "Czy" to w tym wypadku spójnik rozłączny (albo tu, albo tu).
Odpowiedz
Zgłoś
Wojna trwa
6h temu
Znowu narodowosci nie podaja?
Odpowiedz
Zgłoś to Makrela, Makaron i Ryzy, To dzieki takim POlitykom gina w Europie niewinni ludzie, to oni maja krew na rekach niewinnych ludzi ginacych z rak muzulmanskich "biednych uchodzcow/nachodzcow" !!
Odpowiedz
Zgłoś
kj;lkjklj
7h temu
merkel zmienia niemcy w smieci z trzeciego swiata
Odpowiedz
Zgłoś
Kosa
8h temu
Trzech Niemców ahmed1 ahmed2 i ahmedd3
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
ZgłośMesjasz 6666h temuHAHAHA...
StopNWO
10h temu
Za wszystko, od sprowadzenia islamistow do tzw. aktow terroryzmu odpowiedzialne sluzby specjalne. Ma to na celu napuszczanie rdzennej ludnosci na islamistow.
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
Zgłośmściciel7h temuJakiego kraju sluzby specjalne?
Bo chyba to nie Niemcom zalezy na zniszczeniu "rasy germanskiej" i osiedlaniu obcych w Europie, aby jak najdalej od Ziemi Obiecanej!
okk
10h temu
to mnie nie dziwi,że niemieckie służby pracują dla wyznawców allaha i będą wyrzynać antyimigrantów i nacjonalistów
Odpowiedz
Zgłoś
swojak
11h temu
no czekam...jutro ide do roboty ile mam czekac????zrobta prosi was cala polska i niemcy tez nuze. magiki dawac fotke bez tego auta bialego
Odpowiedz
Zgłoś
swojak
11h temu
aha to ci trzej co na zdjeciu??Zontek, Rebecki, Plawecki to ich wytypowano.....O jezusienku jakie mądre te dziennikarze Wooow
Odpowiedz
Zgłoś
Jabol anty tusek
11h temu
Zjednoczone emiraty niemieckie.
Odpowiedz
Zgłoś
maro
11h temu
A moe za tym stoi nasz Sienkiewicz bo to on jest specjalista od prowokacji trzeba by go było przesłuchac a wygląda to podejrzanie bo Tusk za cicho siedzii
Unknown
6h temu
Co robią służby? A zapomniałem, też ciapate.
jacko
 
Posty: 28
Dołączył(a): Pn lis 16, 2015 16:07

Re: Witam

Postprzez jacko » So sty 05, 2019 12:12

Należy wytępić wszystkie religie i wtedy nastanie spokój.
Odpowiedz
Pokaż odpowiedzi (4) Zgłoś
tomek
11h temu
czy to aby napewno solarysci?
Odpowiedz
Zgłoś
Ubogacenie zachodniej demokracji ha ha
12h temu
Głupota musi być KARANA
Odpowiedz
Zgłoś
Jak się bawicie?
12h temu
UBOGACENIE na MAXA
Odpowiedz
Zgłoś
Ewa
12h temu
Komu zależy , by atakować partię antyislamską .. oczywiście muzułmanom. Obawa, że Partia po dojściu do władzy chce zrobić czystki z najeźdźcami muzułmańskimi.. to jest oczywiste.
Odpowiedz
Pokaż odpowiedzi (1) Zgłoś
kot Alik
12h temu
Z tego wynika że wśród emigrantów są nie tylko lekarze i naukowcy, ale i inżynierowie specjaliści od fajerwerków.
Odpowiedz
Zgłoś
xxx
12h temu
Super Niemiecka i Europejska Demokracja. Nie wystarczy tylko powiedziec potepiamy. To pokazuje jakie spoleczenstwo jest Niemieckie i anty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A niby taka demokracja HAHAHAHAHA
Odpowiedz
Zgłoś
Tu i teraz
12h temu
a wystarczyło tylko nie przyjmować imigrantów...
Odpowiedz
Zgłoś
Hubert
12h temu
Pan Kaczyński miał rację - Niemcy mogli się słuchać Pana Jarosława Kaczyńskiego to unikneliby przykrych doświadczeń!
Odpowiedz
Pokaż odpowiedzi (2) Zgłoś
Poprzednie678910Następne
jacko
 
Posty: 28
Dołączył(a): Pn lis 16, 2015 16:07

Re: Witam

Postprzez jacko » So sty 05, 2019 12:14

popieranie terroryzmu jest również karane
Lucas
wczoraj (23:49)
Niemcy koloru bazowego ale to oczywiście bez znaczenia.
Odpowiedz
Zgłoś
Polak
wczoraj (23:48)
zaatakowala antifa czyli bezposredni potomkowie adolfa i jego hitler jugend, bo boja sie, ze nie beda mogli dalej dawac tylka islamom
Odpowiedz
Zgłoś
koyot
wczoraj (23:48)
amet mmet i mustafa to byli niemcy
Odpowiedz
Zgłoś
Obserwator
wczoraj (23:39)
Problemy z imigrantami w Niemczech i wojna rusko ukraińska są dla nas szansą gdyż biznes kieruje inwestycje tam gdzie jest spokój. Niemcy o tym wiedzą i tym większa ich determinacja aby w Polsce zmienić rząd.
Odpowiedz
Zgłoś
usiu
wczoraj (23:32)
Ha Ha.......złapali 3 podejrzanych Niemców......Hassana, Abdula i Dżamala.
Odpowiedz
Zgłoś
Alternatywa
wczoraj (23:31)
Muszą poprosić USA i Rosję o pomoc w walce z ISIS i Al Kaidą.
Odpowiedz
Zgłoś
wczoraj (23:17)
Czy Polska zainteresowana jest stabilizacją w Niemczech? Czy silna IV Rzesza Niemiecka jest w interesie POLSKIEJ RACJI STANU?
Odpowiedz
Pokaż odpowiedzi (1) Zgłoś
R.E.B.E
wczoraj (23:14)
Ale sie porobilo !!! Kiedys Niemcy robbili najazdy !! Teraz na nich najezdzaja !!!
Odpowiedz
Pokaż odpowiedzi (1) Zgłoś
mlody
wczoraj (23:12)
podejrzani to niemcy...
Odpowiedz
Pokaż odpowiedzi (1) Zgłoś
Asd
wczoraj (23:12)
Mam pewne obawy o poziom demokracji w Niemczech. :)
Odpowiedz
Pokaż odpowiedzi (1) Zgłoś
Polak
wczoraj (23:11)
to wina lewackich bojowek
Odpowiedz
Zgłoś
HaHaHa
wczoraj (23:10)
Poleje się jeszcze więcej krwi.
Za spokojnie było, Unia, państwo dobrobytu...
Przypominam, ze w czasie II wojny światowej POLSKA miała codziennie World Trade Center przez 6 lat (6 mln ofiar), milion rocznie, ok 3000 dziennie.
Przygotowujcie na to swoje dzieciątka. Będziecie oglądać, jak umierają.
Za Rasę.
Za Boga.
Za Ojczyznę.
WARTO, WARTO :)
Odpowiedz
Zgłoś
kasandra
wczoraj (23:09)
no niemiaszki już niedługo będziecie chować swoich bliskich i to nie jest ani śmieszne ani wesołe jak to ignorują i przedstawiają te wasze cenzurowane i poprawne polityczne media i gazety , ten czas się zbliża nie ubłagalnie
Odpowiedz
Zgłoś
Twój nick
wczoraj (23:07)
Jeśli nikt nie zginął,mogła to być prowokacja zwolenników AfD,aby przysporzyć jej wybórców !
Odpowiedz
Zgłoś
Pjoter,Dopóki wynagrodzenie za pracę nie będzie dużo wyższe od wysokości pomocy społecznej, to praca nie będzie wartością, liczą się tylko cwaniaki i oszuści. Nie stać mnie na nic, nie jeżdżę na wczasy, nie stołuję się poza domem, bo kupienie chociaż każdemu z członków mojej rodziny po zapiekance to już kwota 50 zł. udrażnianie rur Ożarów Nie remontuję mieszkania, jeżdżę bardzo starym samochodem. Najstarsze dziecko, aby nam pomóc udrażnianie rur białołęka pracuje w weekendy" - napisał celnik.Jak płacą śmieszne przepychanie kanalizacji Białołęka pieniądze młody pracownik dostaje na start więcej od pracownika z 20 letnim doświadczeniem. Dziwić się że ludzi nie ma do pracy ?? albo formy zaczną płacić ale pójdą w piach Pracy nie ma właśnie tam, gdzie płaca jest przyzwoita - brakuje głównie wykształconych fachowców. Jakiś czas temu pracowałem w dziale kadr dużej firmy, uchodzącej za bardzo dobrze płacącą (branża elektroniczna). Codziennie udrażnianie rur falenica wpływało kilkadziesiąt CV i podań o pracę na stanowisko... portiera, sprzątaczki, pracownika ochrony, itd. Ale poszukiwanie specjalisty z zakresu np. mechatroniki trwało czasem całymi miesiącami, mimo oferowania przez firmę bardzo dobrych przepychanie rur anin warunków płacowych. Ale tak to jest... Nikt nie nauczy się fachu (nie mówię nawet o studiach zawodowych), tylko oczekuje pięciocyfrowej pensji z ukończonym gimnazjum i dwiema przepychanie kanalizacji konstancin lewymi rękami do pracy. Inną grupę stanowią tzw. "absolwenci" - po skończonych (niewątpliwie bardzo ciekawych) kierunkach typu Etnografia, czy Filozofia Przyrody - i ich teksty "nie po to skończyłem studia", żeby teraz pracować za 3 tysiące.Ja na przykład skończyłem technikum przepychanie rur włochy elektroniczne, ale nie mam praktyki w zawodzie. Głównie pracowałem jako operator maszyn CNC i konwencjonalnych. Nikt w zawodzie mnie nie chce przyjąć. Praktyka i doświadczenie. Nawet szansy ci nie dadzą. A i jako operator z wieloletnim doświadczeniem, udrażnianie rur Włochy ale bez kierunkowej szkoły też kręcą nosem.
wczoraj (23:07)
Trzymajcie dalej tych odmiencow powodzenia
polak
wczoraj (23:21)
komuniści z UE w akcji
Odpowiedz
Zgłoś
DB
wczoraj (23:21)
teraz nikt nie zginął na razie ale następnym razem już pewnie nie będzie tak fajnie
jacko
 
Posty: 28
Dołączył(a): Pn lis 16, 2015 16:07

Re: Witam

Postprzez jacko » So sty 05, 2019 12:14

szkoda że w momencie wybuchu tam nie było schetyny i reszty POKO
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
Zgłośno5h temuszkoda
konkretny
wczoraj (22:58)
Tusk "królu europy", dziękujemy ci za te nowoczesną Europę z terrorystami
Odpowiedz
Zgłoś
pppooolllpppooo
wczoraj (22:57)
Brawo wy . Tzn .PO +Merkel+Tusk
Odpowiedz
Zgłoś
Chrześcijanin
wczoraj (22:57)
Fu......islam
Odpowiedz
Zgłoś
....
wczoraj (22:55)
Nuda - ziew!
Odpowiedz
Zgłoś
Wichury
wczoraj (22:53)
Uwaga podobno Donald wraca trzeba się zbroic, strzeżcie majatku
Odpowiedz
Pokaż odpowiedzi (1) Zgłoś
Michał
wczoraj (22:52)
Niedługo rodowici Niemcy będą trzymani w rezerwatach i tam gwałceni jak kozy.
Odpowiedz
Zgłoś
podziękujcie Merkel
wczoraj (22:50)
No ale czemu Niemcy sie dziwicie???Oddaliście islamowi wszystko!!!!!!Wasze matki siostry i córki, wasze domy , socjal, waszą kulturę, tradycję, waszą religie, wasz język.......oddaliście islamowi swoją Ojczyzne, oddaliście SWOJE ŻYCIE
Odpowiedz
Zgłoś
j23
wczoraj (22:49)
AfD to potomek NSDAP i legitymizowana faszystowska partie NPD.
jacko
 
Posty: 28
Dołączył(a): Pn lis 16, 2015 16:07

Re: Witam

Postprzez jacko » N maja 26, 2019 15:04

Szumiało mi w głowie, zaczęły się imprezy, dużo imprez. Przestałem słuchać innych, nikt nie był w stanie przemówić mi do rozsądku. Zwrot nastąpił po wyjeździe z Poznania - opowiada nam Dawid Kownacki, gracz Fortuny Dusseldorf i reprezentacji Polski.Własną głupotę. W Lechu Poznań poczułem się panem życia. Szybko wszedłem do ligi, w wieku 16 lat zadebiutowałem w ekstraklasie, strzeliłem parę goli, dużo się o mnie mówiło i głowa nie wytrzymała. Myślałem wtedy, że już wszystko osiągnąłem, że nie potrzebuję ciężko pracować, bo przecież bronię się na boisku. A jak ci każdy mówi, że masz talent i jesteś super, to zaczynasz utwierdzać się w przekonaniu, że na tym talencie już pociągniesz.
jacko
 
Posty: 28
Dołączył(a): Pn lis 16, 2015 16:07

Re: Witam

Postprzez jacko » N maja 26, 2019 15:06

Przestałem słuchać innych, byłem tym jedynym mądrym. Szumiało mi w głowie, zaczęły się imprezy. Dużo imprez. Do osób z klubu dochodziły sygnały, co robię, ale nikt nie był mi w stanie przetłumaczyć, że nie jest to właściwa droga - mimo wielu prób i rozmów wychowawczych. Cóż, wiedziałem lepiej. Jestem taką osobą, która nie zrozumie pewnych spraw, dopóki sama się na czymś nie przejedzie. Błędy zacząłem dostrzegać dopiero, gdy dostałem po tyłku. Choć to w Lechu zreflektowałem się, że coś jest nie tak, zwłaszcza w ostatnim sezonie. Zacząłem zauważać, co ja właściwie wyprawiam, ale widzieć to, a zmieniać, to jednak dwie inne sprawy. W pewnym momencie w Lechu spadła na mnie ogromna krytyka, dziś wiem, że zasłużona. To, co robiłem, albo może czego nie robiłem - odbijało się na mojej dyspozycji. Mówię wprost: w pewnym momencie woda sodowa uderzyła mi do głowy. Niekoniecznie to piłka była na pierwszym miejscu.Ja się cieszę, że po czasie, długim czasie, ale jednak, udało mi się je w ogóle zauważyć, a później stopniowo przepracowywać w głowie, wyciągać wnioski. Z drugiej strony to dobrze, że przytrafiło mi się to wszystko na tak wczesnym etapie kariery. Kilka lat temu nie miałem jeszcze ukształtowanego charakteru, teraz widzę w sobie przemianę o 180 stopni.

Kiedy nastąpił zwrot?Dopóki wynagrodzenie za pracę nie będzie dużo wyższe od wysokości pomocy społecznej, to praca nie będzie wartością, liczą się tylko cwaniaki i oszuści. Nie stać mnie na nic, nie jeżdżę na wczasy, nie stołuję się poza domem, bo kupienie chociaż każdemu z członków mojej rodziny po zapiekance to już kwota 50 zł. udrażnianie rur Ożarów Nie remontuję mieszkania, jeżdżę bardzo starym samochodem. Najstarsze dziecko, aby nam pomóc udrażnianie rur białołęka pracuje w weekendy" - napisał celnik.Jak płacą śmieszne przepychanie kanalizacji Białołęka pieniądze młody pracownik dostaje na start więcej od pracownika z 20 letnim doświadczeniem. Dziwić się że ludzi nie ma do pracy ?? albo formy zaczną płacić ale pójdą w piach Pracy nie ma właśnie tam, gdzie płaca jest przyzwoita - brakuje głównie wykształconych fachowców. Jakiś czas temu pracowałem w dziale kadr dużej firmy, uchodzącej za bardzo dobrze płacącą (branża elektroniczna). Codziennie udrażnianie rur falenica wpływało kilkadziesiąt CV i podań o pracę na stanowisko... portiera, sprzątaczki, pracownika ochrony, itd. Ale poszukiwanie specjalisty z zakresu np. mechatroniki trwało czasem całymi miesiącami, mimo oferowania przez firmę bardzo dobrych przepychanie rur anin warunków płacowych. Ale tak to jest... Nikt nie nauczy się fachu (nie mówię nawet o studiach zawodowych), tylko oczekuje pięciocyfrowej pensji z ukończonym gimnazjum i dwiema przepychanie kanalizacji konstancin lewymi rękami do pracy. Inną grupę stanowią tzw. "absolwenci" - po skończonych (niewątpliwie bardzo ciekawych) kierunkach typu Etnografia, czy Filozofia Przyrody - i ich teksty "nie po to skończyłem studia", żeby teraz pracować za 3 tysiące.Ja na przykład skończyłem technikum przepychanie rur włochy elektroniczne, ale nie mam praktyki w zawodzie. Głównie pracowałem jako operator maszyn CNC i konwencjonalnych. Nikt w zawodzie mnie nie chce przyjąć. Praktyka i doświadczenie. Nawet szansy ci nie dadzą. A i jako operator z wieloletnim doświadczeniem, udrażnianie rur Włochy ale bez kierunkowej szkoły też kręcą nosem.

Nie chodzi o "hobby" - często nie udrażnianie rur Ochota ma innej opcji. Jeśli zainwestowałeś cały swój majątek i do tego nabrałeś kredytów inwestycyjnych, to ciężko czasem zarobić na spłatę raty... Prowadzisz udrażnianie rur mokotów biznes, bo inaczej zostaniesz z masą przedsiebiorca okradal.ja nie zgine bo pogotowie kanalizacyjne Ursus zostana ze mna ci ktorzy wiedza ze nigdzue lepiej miec nie beda. Jakby chcieli to dawno by juz poszli. Nic na sile a wlasnie zwolnilam 7miu . Tylko ze ja mam gdzie zarobic i szukac nie musze i tym sie roznimy.W firmach w Polsce jest najczesciej slabe zaplecze socjalne, jest brudno, zimno i smierdzi udraznianie kanalizacji mokotów . Praca w naszym kraju to dolina emocjonalna i niedola finansowa. Odkad wyjechalem, czuje, ze zyje. Widze czasem na kolegow ze starej pracy, jak smutno patrza z przystanku na moj elegancki woz i udrażnianie rur ursus troche mi ich szkoda. Niedawno jeszcze ja tam stalem, oby juz nigdy. Opublikowane w 2019 roku wyniki badań nad stanem wielkiej płyty w Polsce, przeprowadzone przez specjalistów Instytutu Techniki Budowlanej, przepychanie rur Pruszków - o katastrofie nie ma mowy. Choć. Dzięki specjalnym premiom i dopłatom relikty minionej epoki mają nie tylko być trwałe, ale również zamienić się w niskoemisyjne bloki produkujące czystą energię. Dlatego też rząd proponuje, aby połączyć premię termomodernizacyjną lento z dodatkowymi benefitami dla wszystkich właścicieli i zarządców bloków. Energia ze słońca wykorzystywana jest do zasilania wind, oświetlenia korytarzy, wejść i otoczenia osiedla, maszynowni oraz hydroforni – czyli wszystkich części wspólnych budynków. To pozwoliło obniżyć rachunki mieszkańców.
Podobne rozwiązania chwalą mieszkańcy pogotowie kanalizacyjne Pruszków Szczecina, jak choćby Wspólnota Mieszkaniowa "Pszczelna", gdzie na dachu bloku zamontowano w sumie 96 baterii, czy Sopotu, gdzie 542 tzw. solary pojawiły się już cztery przepychanie rur Raszyn lata temu na wszystkich budynkach spółdzielni mieszkaniowe
Państwo zamierza np. pokryć połowę kosztów remontów zewnętrznych ścian bloków, jeżeli właściciel zdecyduje się nie tylko na docieplenie warstwą styropianu, wymianę okien i drzwi wejściowych do budynku, ale dodatkowo wprowadzi połączenia pogotowie kanalizacyjne Raszyn warstw fakturowej i nośnej budynku. Dzięki takim zabiegom budynek nie tylko nie będzie tracił energii, ale również stanie się bardziej trwały


Po wyjeździe do Włoch. W Sampdorii zacząłem inaczej pracować, zmieniłem podejście do zawodu, stałem się bardziej zdyscyplinowany, zacząłem mieć większe samozaparcie. Przekonałem się, że trening i odpowiednie prowadzenie się nie ogranicza się tylko do boiska i siłowni. I dopiero wtedy zdałem sobie sprawę, jak na moją formę wpływało zbyt luźne życie w Poznaniu.
jacko
 
Posty: 28
Dołączył(a): Pn lis 16, 2015 16:07

Postprzez » N maja 26, 2019 15:06

 

Następna strona

Powrót do Prawo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron